Pole Choreo

Zajęcia odbiegają od klasycznego pole dance, w którym wykorzystuje się głównie akrobatykę – tutaj skupiamy się na floorwork’u i choreografii przy rurce z możliwością tańczenia w butach typu szklanki.

Dla kogo jest Pole Choreo?

Dla każdego! Aby rozpocząć swoją przygodę z tą formą tańca nie musisz być ani rozciągnięta, ani wysportowana, ani silna. Dobrze jest wcześniej odbyć nasz kurs Pole Dance BASIC (od podstaw), na którym nauczysz się
podstawowych figurek i spinów, ale jeśli nigdy nie miałaś kontaktu z Pole Dance – nic nie szkodzi.

Dlaczego warto ćwiczyć Pole Choreo?

  • Uelastycznienie stawów i – co ważniejsze – wzmocnienie mięśni głębokich daje efekt w postaci płynnych, zgranych ruchów.
  • Elementy “rurkowe” poprawią Twoją siłę górnych partii ciała, a taneczne – dolnych, dzięki czemu z czasem zauważysz poprawę całej sylwetki. Dzięki połączeniu klasycznej rurki oraz tańca niemal wszystkie Twoje mięśnie są zaangażowane!
  • Pole Dance daje niezłą rzeźbę, ale jeśli szukasz też intensywnego cardio – Pole Choreo jest właśnie tym! Nauka nawet 30 sekund choreografii sprawi, że porządnie się zmęczysz. Ale gwarantujemy, że będzie warto!
ZAPISZ SIĘ

Jak przygotować się do zajęć?

Zabierz ze sobą strój sportowy w którym będzie ci wygodnie i komfortowo. Podczas zajęć ćwiczyć możesz na boso bądź w skarpetkach. Jeśli chcesz, możesz też zabrać ze sobą nakolanniki (rekomendujemy zwłaszcza dla początkujących klientek/klientów, którzy jeszcze nie opanowali w 100 procentach techniki bezpiecznego, schodzenia na kolana podczas choreografii).

UWAGA: na dzień przed planowaną wizytą w studio i w dniu zajęć NIE stosujemy żadnych kremów, balsamów itp – grozi to zupełnym brakiem przyczepności. W dniu zajęć NIE korzystamy z kremu do rąk. Ze względów bezpieczeństwa zdejmujemy też biżuterię, pierścionki, zegarek.