Poznaj naszych instruktorów

Patrycja Wojnowska

Sport od zawsze był obecny w moim życiu. Już jako dziecko trenowałam pływanie, lekkoatletykę, tenis ziemny oraz taniec. Po tańcu przyszła kolej na jeździectwo oraz fitness. W styczniu 2015 r. pierwszy raz odwiedziłam Studio Pole Dance, gdzie zakochałam się w rurce od pierwszego spinu. Po 6 miesiącach trenowania Pole Dance zaszłam w ciąże i musiałam przerwać treningi, ale nie zrezygnowałam całkowicie z aktywności fizycznej. W ciąży przytyłam 20 kg. Była to świetna motywacja do zrobienia kursu Instruktora Fitness oraz trenera personalnego. Niedługo potem zostałam trenerem Pole dance i Aerial Hoop. Od tego czasu, czyli od 4 lat rurka jest całym moim życiem. Kocham aktywność fizyczna i staram się moją pasją motywować innych do ruchu oraz jak najwięcej osób zarazić miłością do Pole Dance.

Natalia Fastyn

Uczęszczała do łódzkiej szkoły baletowej. Od 2015 roku trenuje aerial arts.

Ela Najman

Ela uprawnienia do uczenia ludzi latać zdobyła w 2015 roku, od tego czasu nieprzerwanie uczy dzieci i dorosłych świata aerialu i pole dancu.
Uczestniczka wielu branżowych szkoleń. Praca instruktora, szczególnie z grupami początkującymi daje jej mega dużo satysfakcji. Ela ma w sobie ogromne pokłady pozytywnej energii, którymi chętnie dzieli się ze swoimi podopiecznymi. Ktokolwiek zna Elę wie, że uśmiech nie schodzi z twarzy nikogo kto się u niej na zajęciach pojawi. W wolnym czasie Ela uwielbia aktywnie odpoczywać. Pływać, jeździć konno, zwiedzać podwodne zakamarki, jeździć na rolkach lub wspinać się w górach. Kocha podróże, także jeśli nie ma jej na zajęciach, sprawdźcie jej Instagram, bo pewnie śmiga na rurce w Korei Południowej.

Julita Maciejewska

Od najmłodszych lat taniec oraz sport był częścią mojego życia. Spędziłam wspaniały czas w jednym z zespołów tańca nowoczesnego,
z którym uczestniczyłam w wielu konkursach tanecznych zarówno w Polsce jak i za granicą. W 2015 roku ukończyłam studia na Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, specjalność Choreografia i Techniki Tańca. Na zajęcia pole dance trafiłam około 5 lat temu,
dzięki prezentowi, którym był karnet na pierwszy kurs. Od tamtej pory wiem, że jest to idealne połączenie sportu i tańca, w którym odnalazłam siebie. Treningi okazały się być dla mnie lekcją budowania pewności siebie, a pokonywanie kolejnych barier motywowało do dalszego działania.
Stawiam na rozwój dlatego uczestniczyłam w warsztatach m.in z Oleną Mininą, Annie Marie Kot, Bereniką Nienadowską i innymi.

Konrad Skawiński

Na zajęciach przywiązuje dużą uwagę do rozwijania koordynacji ruchowej i poprawnego, bezpiecznego wykonywania ćwiczeń.

Magdalena Prawda

Moja przygoda z aerial dance zaczęła się na jesienią 2012 roku. Zaczęło się od zajęć pole dane i gruponu uprawniające do wejścia na pierwsze zajęcia pole dance. Od zawsze byłam związana ze sportem, ale nie konkretnie z akrobatyką. Pamiętam, że długo się zastanawiałam czy wziąć jedno wejście bo może mi się nie spodoba? A może rurka bardzo mi się spodoba i warto kupić karnet na 8 wejść? W końcu zdecydowałam się na opcję środkową i wykupiłam 4 wejścia. Już po pierwszych zajęciach żałowałam, że nie więcej. Po około 1,5 roku doszły zajęcia na kole powietrznym. To było dla mnie jak niesamowite połączenie huśtawki z trzepakiem (tak pamiętam te czasy, gdy na podwórkach były trzepaki!). Choć początki były ciężkie to siła szybko się budowała, więc mogłam robić coraz bardziej skomplikowane i trudne figury. A i poziom rozciągnięcia po cichu postępował. Latem 2017 roku odkryłam szarfy i to było coś co absolutnie pokochałam. Szarfy bez wątpienia dają poczucie nieograniczonej wolności w powietrzu. Niesamowicie rozciągają kręgosłup i relaksują po całym dniu spędzonym w pozycji siedzącej. Pozwalają odsunąć wszystkie problemy i zresetować umysł. Rozwijają cały organizm pod pozorem zabawy i powodują uśmiech zarówno u dzieci jak i dorosłych.
Ponadto pracuję jako analityk logistyczny. Zawzięcie uczęszczam na kursy językowe z portugalskiego i hiszpańskiego. Na szczęście przynoszą efekty! Choć nie grzeszę czasem to nie potrafię zrezygnować z treningów nordic walking. I nie potrafiłabym żyć bez chmary kotów okupujących wszystkie krzesła w moim domu.

Martyna Garus

Sport był zawsze obecny w moim życiu. Najpierw taniec, tenis ziemny potem zajęcia fitness, a w wieku 16 lat pierwsze zajęcia aerial hoop. Chwilę później zajęcia pole dance i aerial silks. Aktualnie jestem certyfikowanym instruktorem aerial silks oraz aerial hoop. Uwielbiam pracować zarówno z dorosłymi jak i dziećmi, a najbardziej satysfakcjonujące jest dostrzeganie progresu u swoich kursantów.

Paulina Darul

Moja przygoda z tańcem zaczęła się wiele lat temu, jeszcze w podstawówce, kiedy to dołączyłam do zespołu „Iskierki” w SDK SEM w Zgierzu. Już jako mała dziewczynka uwielbiałam taniec i ruch. Od tamtego czasu wszelkie formy tańca nie odstępują mnie aż do dziś. Jeszcze w szkole podstawowej dołączyłam do grupy hip-hopowej w wyżej wymienionym domu kultury. Wraz z zespołem brałam udział w wielu zawodach i pokazach tanecznych. Odbywały się one zarówno w Polsce jak i za granicą. Będąc w ostatniej klasie liceum postanowiłam zrezygnować z tańca
owoczesnego na rzecz zajęć pole dance. I szczerze mówiąc był to strzał w dziesiątkę. Od samego początku oprócz codziennych treningów z chęcią brałam udział w pokazach na rurze. Pierwszy rok trenowałam jedynie pole dance, nie mając pojęcia o istnieniu takiego sportu jak exotic Pole Dance. Ta forma tańca absolutnie mnie pochłonęła już od pierwszych zajęć, w których wzięłam udział. Od tego czasu regularnie uczęszczam w zajęciach, a od niedawna prowadzę również swoją grupę exoticową, do której i Ty możesz w każdym momencie dołączyć! Nie ma nic lepszego jak porządny cardio wycisk w formie zmysłowego tańca

Ada Klimaszewska

Taniec i sport towarzyszy mi od dziecka. Gdy miałam 8 lat zaczęłam tańczyć rock and roll'a sportowego, akrobatycznego i trenowałam tam około 6 lat. Następne kilka lat rozwijałam się w innych technikach tanecznych, niestety przez kontuzje musiałam zrobić sobie przerwę. Szybko zaczęłam tęsknić i szukałam alternatyw, gdy tylko zobaczyłam pokaz Pole Dance wiedziałam ze musze się go nauczyć. W między czasie odkryłam aerial hoop i tak już trenuje 6 lat. Kocham to co robię i z przyjemnością zarażę Cię swoją pasją.

Ola Wich

Tańczę od najmłodszych lat. Z formacją braliśmy udział w zawodach ogólnopolskich jak i za granicami naszego kraju. Swoje umiejętności szkole na rozmaitych warsztatach tanecznych. Dodatkowo studiuję Choreografie i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi jak i młodzieżą, dlatego prowadzenie zajęć tanecznych jest idealnym rozwiązaniem.

Dima Derkachenko

Jestem absolwentem kierunku taniec Akademii Humanistycznej Ekonomicznej w Łodzi o specjalności: tancerz- choreograf. Najlepiej czuję się w tańcu z elementami akrobatyki więc chętnie podzielę swoją wiedzą. Gorąco zapraszam na zajęcia, będą niesamowite i pozytywne emocje!!